Kategorie  - DĚTI

     1.           Lukeš Matěj a Šemberová Veronika                                                                 TASK Silueta Praha                                            
     2.      Urbánek Jiří a Urbánková Marcela        RnR Club Sokol Náchod
     3.      Hála Adam a Tomsová Andrea        KOLB Dance VSK FTVS Praha
     4.      Bartoň Jiří a Bohatá Zuzana       KOLB Dance VSK FTVS Praha
     5.       Koutník Lubomír a Weissová Nikola       F.R.E.S.H. Zvolen 
     6.       Vráblík Vojtěch a Routová Eliška       RnR Club Alpha 
     7.       Schlogl Jan a Balíková Barbora       TASK Silueta Praha 
     8.       Hruška Tomáš a Rusnáková Martina       F.R.E.S.H. Zvolen 
     9.       Holoubek Daniel a Škardová Barbora       TŠ Twist Říčany 
    10.       Dvořák Jan a Březnová Barbora       KOLB Dance VSK FTVS Praha 

Kategorie - ŽÁCI

     1.          Michalička Karel a Mašková Sandra                                                                  KOLB Dance VSK FTVS Praha                          
     2.      Dušek Dominik a Zemanová Adéla      RnR Club Sokol Náchod
     3.       Chvátal Jakub a Rohanová Kateřina       TJ Sokol Kampa Praha 
     4.       Růžička Martin a Pacourková Nelly       KOLB Dance VSK FTVS Praha 
     5.       Laufka Roman a Kordíková Veronika       TASK Silueta Praha 
     6.       Sláma Lukáš a Fořtová Anna       Sokol Pražský 
     7.       Švihlík Jakub a Janotová Natálie       KOLB Dance VSK FTVS Praha 
     8.       Valenta Dušan Žahourková Kateřina       RnR Club Elvis Jihlava TJ Sokol Bedřichov 
     9.         Hlaváček David a Procházková Kateřina       RnR Club Alpha 
   10.       Bašta Václav a Machová Nela      KOLB Dance VSK FTVS Praha 
   11.       Víšek Tomáš a Karbanová Kateřina       TASK Silueta Praha 
   12.       Průša Tomáš a Schreková Natálie       KOLB Dance VSK FTVS Praha 
   13.       Baťha Filip a Parysová Tereza       TŠ Twist Říčany 
   14.       Hojda Milan a Kotalíková Natálie Veronika       TASK Silueta Praha 
   15.       Harasym Petr a Charvátová Anna       TŠ Twist Říčany 
   16.       Pikl Vojtěch a Lysoňková Natálie       TK Tornádo TJ Sokol Lázně Bohdaneč 
   17.       Šlégr Jiří a Vráblíková Michaela       RnR Club Alpha 
   18.       Valka Viliam a Budinová Viktoria       F.R.E.S.H. Zvolen 

Kategorie - JUNIOR

     1.         Klimenda Pavel a Shíbalová Veronika                                                                TASK Silueta Praha                                            
     2.      Pokorný Šimon a Moravcová Natálie      Sokol Pražský
     3.      Růžička David a Čížková Kateřina      KOLB Dance VSK FTVS Praha
     4.       Řezníček Filip a Muzbergerová Sabina      KOLB Dance VSK FTVS Praha
     5.      Kunc Kryštof a Veselá Denisa      KOLB Dance VSK FTVS Praha
     6.      Víšek Daniel a Rendlová Aneta      TASK Silueta Praha
     7.      Kroulík David a Klimentová Veronika      TŠ Twist Říčany     
     8.      Fatr Jan a Plánková Tereza      RnR Club Elvis Jihlava TJ Sokol Bedřichov

Kategorie C

     1.         Rumian Lukáš a Hronská Michaela                                                                   TŠ Twist Říčany                                                  
     2.      Koupil Vojtěch a Preisová Tereza      TASK Silueta Praha
     3.       Koutecký Jaromír a Chmelíková Barbora      RnR Club Karlovy Vary 
     4.       Ambrus Lukáš a Klempířová Hana       RockStyle Pardubice 
     5.       Chýna Jakub a Pasková Leontýna       TŠ Twist Říčany 
     6.       Šimoník Michal a Pikálková Šárka       TASK Silueta Praha 
     7.       Havelka Patrik a Gebauerová Sára       TŠ Twist Říčany 

Kategorie DFD (dívčí formace děti)

     1.         Diamods                                                               TASK Silueta Praha                                     
     2.      Kolbíčata      KOLB Dance VSK FTVS Praha
     3.      Sweeties      TASK Silueta Praha
     4.      Pavouci      TŠ Twist Říčany
     5.      Twisties      TŠ Twist Říčany
     6.      Babies      TŠ Twist Říčany

Kategorie - MDFS (malé dívčí formace senior)

     1.         Hotch-Potch Just Now                                        KOLB Dance VSK FTVS Praha                  
     2.      Bad Girls      KOLB Dance VSK FTVS Praha
     3.      Twist      TŠ Twist Říčany
     4.      Emotion      TJ Sokol Kampa Praha
     5.      Falcon Hopes      Sokol Pražský
     6.      Delta Ný      RnR Club Alpha
     7.      Kappa      RnR Club Alpha
     8.      Single Ladies      Gymrock Třebišov
     9.      Flash      RnR Club Karlovy Vary